ян. 092026
Информираме Ви, че новата сграда, която до момента функционираше като трети адрес към ДГ „Червената шапчица“, вече е обособена като самостоятелна детска градина с името ДГ „Тракия“.
Тази промяна е естествена стъпка в развитието на образователната среда в района и създава възможности за още по-добра организация, самостоятелност и устойчиво развитие на новата детска градина.
Изказвам искрена благодарност към целия колектив за отдадеността, професионализма и съвместния път, който извървяхме до този момент, както и за вложените грижи и усилия в името на децата.
Пожелавам на новосъздадената детска градина и на нейния директор – г-жа Елена Цанкова, здраве, увереност, вдъхновение и много бъдещи успехи в благородната мисия да възпитават и подкрепят децата по пътя им напред.
С уважение към изминатия път и с вяра в доброто продължение напред.
Галина Недева
Директор на ДГ „Червената шапчица“
