юни 052026
 

Има раздели, които не стават по-лесни, колкото и пъти да ги преживяваш. Защото всяко дете оставя следа – в усмивките, в спомените и в сърцата на хората, които са го обичали и подкрепяли по пътя му към порастването. ❤️

Дойде моментът да изпратим децата от IV А група „Палечка“ и IV Б група „Звънче“ към следващата важна стъпка в техния живот – училището. Ден, изпълнен едновременно с гордост, радост и малко тъга.

През годините заедно изживяхме безброй вълнуващи моменти – първи приятелства, първи успехи, първи сценични изяви, много игри, открития и усмивки. Малките деца, които прекрачиха прага на детската градина с любопитство и несигурност, днес са уверени, знаещи и готови да покоряват нови върхове.

Всеки ден, прекаран заедно, остави следа в сърцата ни. Ще помним техния смях, любознателност, талант и способността им да превръщат обикновените дни в истински празник.

Благодарим на всички родители за доверието, подкрепата и партньорството през тези години. Заедно създадохме среда, в която децата растяха спокойни, обичани и щастливи.

Скъпи деца от „Палечка“ и „Звънче“, тръгвайте смело напред! Нека любопитството ви води към нови знания, а добротата и мечтите ви никога не ви напускат.

И помнете – вратите на ДГ „Червената шапчица“ винаги ще останат отворени за вас. Тук ще живеят вашите спомени, вашият смях и част от вашето детство. А в нашите сърца завинаги ще остане частица от всяко едно от вас.

На добър час, мили деца! Светът е пред вас – вървете уверено към него и никога не спирайте да мечтаете! ❤️✨

май 292026
 
Забавно тържество „На кафе“

Децата от III А група „Мечо Пух“ представиха пред своите родители забавното тържество „На кафе“ ☕✨ С много настроение, усмивки и детска артистичност малките участници […]

апр. 032026
 
Конкурс за детска рисунка „Училище мечта – рисувам го сега“, организиран от СУ „Св. Софроний Врачански“.

Гордеем се с нашите „Звънчета“! По време на Деня на отворените врати в училището децата получиха своите заслужени награди. Освен това имаха възможност да влязат […]