Има раздели, които не стават по-лесни, колкото и пъти да ги преживяваш. Защото всяко дете оставя следа – в усмивките, в спомените и в сърцата на хората, които са го обичали и подкрепяли по пътя му към порастването. ❤️
Дойде моментът да изпратим децата от IV А група „Палечка“ и IV Б група „Звънче“ към следващата важна стъпка в техния живот – училището. Ден, изпълнен едновременно с гордост, радост и малко тъга.
През годините заедно изживяхме безброй вълнуващи моменти – първи приятелства, първи успехи, първи сценични изяви, много игри, открития и усмивки. Малките деца, които прекрачиха прага на детската градина с любопитство и несигурност, днес са уверени, знаещи и готови да покоряват нови върхове.
Всеки ден, прекаран заедно, остави следа в сърцата ни. Ще помним техния смях, любознателност, талант и способността им да превръщат обикновените дни в истински празник.
Благодарим на всички родители за доверието, подкрепата и партньорството през тези години. Заедно създадохме среда, в която децата растяха спокойни, обичани и щастливи.
Скъпи деца от „Палечка“ и „Звънче“, тръгвайте смело напред! Нека любопитството ви води към нови знания, а добротата и мечтите ви никога не ви напускат.
И помнете – вратите на ДГ „Червената шапчица“ винаги ще останат отворени за вас. Тук ще живеят вашите спомени, вашият смях и част от вашето детство. А в нашите сърца завинаги ще остане частица от всяко едно от вас.
На добър час, мили деца! Светът е пред вас – вървете уверено към него и никога не спирайте да мечтаете! ❤️✨




